ראש האופוזיציה חבר הכנסת יאיר לפיד הגיב לפני זמן קצר (רביעי) לדברי ראש הממשלה שהוא מעודד קבוצות של אנרכיסטים: "נתניהו, גמרנו לפחד ממך. כן, אני מעודד את המפגינים. כן, האנשים של יש עתיד הם חלק מההפגנות. כן, אנחנו נמשיך להלחם בשנאה ובארס שאתה מפזר סביבך עד שנוציא אותך מבלפור".
עקבו אחרינו
קרא את הבא
15 באוגוסט 2024
השר ארבל על אירועי כפר ג'ת: "מנוגד לערכי היהדות, שפל מוסרי ואנושי"
15 באוגוסט 2024
שישה חשודים נעצרו בחשד לתקיפת שוטרים ומאבטחים בבית החולים סורוקה
15 באוגוסט 2024
הזמר אד שירן רכש אחוזים בעולה החדשה לפרמייר ליג
15 באוגוסט 2024
שריפה בבית כנסת בצפת- לוחמי האש חילצו ספרי תורה
15 באוגוסט 2024
כוחות הביטחון עצרו את המחבל מחוליית הטרור שביצעה את הפיגוע בקלקיליה
כתבות נוספות שיעניינו אותך
כל השנים האלה אתה עדיין חי בסרט.מצביעי תל אביב אינם כל מדינת ישראל.אתה עדיין חי באשליה שעם ישראל כולו יצביע לך רק אתה קידמת את ביבי שנאת החינם של הרחוב היא שנאת החינם שהפצת רק לא ביבי.לו היית חכם מספיק היית חובר אליו ומשפיע מבפנים.במקום זה הלך גנץ חסר נסיון פוליטי