הודעות דוברותמבזקים
דובר צה"ל: אתמול נערך מפגש וירטואלי בין נציגי חיל האוויר הישראלי, בראשו…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/07/דובר-צהל-אתמול-נערך-מפגש-וירטואלי-בין-נציגי-חיל-האוויר.jpg?w=708&ssl=1)
אתמול נערך מפגש וירטואלי בין נציגי חיל האוויר הישראלי, בראשות מפקד מערך ההגנה האווירית של חיל האוויר, תת-אלוף רן כוכב, ונציגי פיקוד אירופה של צבא ארה״ב. במסגרת המפגש נחתם מסמך המגדיר את פעילותם המשותפת של שני מערכי ההגנה האווירית בשעת חירום בישראל https://t.co/D0zzaSe3jO
אתמול נערך מפגש וירטואלי בין נציגי חיל האוויר הישראלי, בראשות מפקד מערך ההגנה האווירית של חיל האוויר, תת-אלוף רן כוכב, ונציגי פיקוד אירופה של צבא ארה״ב. במסגרת המפגש נחתם מסמך המגדיר את פעילותם המשותפת של שני מערכי ההגנה האווירית בשעת חירום בישראל pic.twitter.com/D0zzaSe3jO
— צבא ההגנה לישראל (@idfonline) July 30, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי צבא ההגנה לישראל – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.