הודעות דוברותמבזקים
נתניהו: צה״ל סיכל אמש ניסיון חבלה בחזית הסורית. פעלנו אתמו…
![](https://i0.wp.com/pbs.twimg.com/ext_tw_video_thumb/1290272945479266304/pu/img/UfTaewjLlIWwSo-7.jpg?w=708&ssl=1)
צה״ל סיכל אמש ניסיון חבלה בחזית הסורית. פעלנו אתמול גם מול רצועת עזה. העניין עם לבנון עדיין באוויר. אנחנו נפגע בכל מי שינסה לפגוע בנו ובכל מי שפוגע בנו – העיקרון הזה תקף. https://t.co/xJWad4FSbX
צה״ל סיכל אמש ניסיון חבלה בחזית הסורית. פעלנו אתמול גם מול רצועת עזה. העניין עם לבנון עדיין באוויר. אנחנו נפגע בכל מי שינסה לפגוע בנו ובכל מי שפוגע בנו – העיקרון הזה תקף. pic.twitter.com/xJWad4FSbX
— Benjamin Netanyahu (@netanyahu) August 3, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי Benjamin Netanyahu – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.
כל הכבוד לחיילנו שיהיו בריאים וחזקים היישר כח לביטחון