הודעות דוברותמבזקים
המשטרה: שני תושבי מזרח ירושלים, בני 17 ו-18, נחקרו אמש בחשד שתלשו והשחיתו דגל …
שני תושבי מזרח ירושלים, בני 17 ו-18, נחקרו אמש בחשד שתלשו והשחיתו דגל ישראל שהיה מוצב על אנדרטת הצנחנים בירושלים, סמוך לשייח ג'ראח. הם יובאו הבוקר לדיון בהארכת מעצרם בבית המשפט
שני תושבי מזרח ירושלים, בני 17 ו-18, נחקרו אמש בחשד שתלשו והשחיתו דגל ישראל שהיה מוצב על אנדרטת הצנחנים בירושלים, סמוך לשייח ג'ראח. הם יובאו הבוקר לדיון בהארכת מעצרם בבית המשפט
— משטרת ישראל (@IL_police) August 6, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי משטרת ישראל
– התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.