בתם מאמצי חיפוש נרחבים אחת האחים הנדרים, זאב ושאול מכפר סילבר בני ה-4 וה-7, נמצאו השניים בתוך כיתה בבית הספר שבמקום. מבדיקת השוטרים לשניים שלום וכעת הם מועברים לרשות הוריהם.
המשטרה מבקשת להודות לכוחות החירום וההצלה הנוספים ולמאות המתנדבים שהגיעו וסייעו בחיפושים הנרחבים.
חיפושים אחר הילדים. צילום: דוברות המשטרהחיפושים אחר הילדים. צילום: דוברות המשטרהחיפושים אחר הילדים. צילום: דוברות המשטרהחיפושים אחר הילדים. צילום: דוברות המשטרהחיפושים אחר הילדים. צילום: דוברות המשטרהחיפושים אחר הילדים. צילום: דוברות המשטרהחיפושים אחר הילדים. צילום: דוברות המשטרה