הודעות דוברותמבזקים
דובר צה"ל: היום יערך מטס "זיכרון לעתיד" מעל מחנה הריכוז "דכאו" ומעל…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/08/דובר-צהל-היום-יערך-מטס-זיכרון-לעתיד-מעל-מחנה-הריכוז.jpg?w=708&ssl=1)
היום יערך מטס "זיכרון לעתיד" מעל מחנה הריכוז "דכאו" ומעל שדה התעופה במינכן "פירסטנפלדברוק" לזכר 11 חללי אולימפיאדת מינכן. הטקס ישודר בשידור חי בפלטפורמות צה״ל וחיל-האוויר בשעה 16:00 (שעון ישראל)
היום יערך מטס ''זיכרון לעתיד'' מעל מחנה הריכוז ''דכאו'' ומעל שדה התעופה במינכן ''פירסטנפלדברוק'' לזכר 11 חללי אולימפיאדת מינכן. הטקס ישודר בשידור חי בפלטפורמות צה״ל וחיל-האוויר בשעה 16:00 (שעון ישראל)https://t.co/0ZSxpS5Hai pic.twitter.com/bRPVjNdH5X
— צבא ההגנה לישראל (@idfonline) August 18, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי צבא ההגנה לישראל – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.