דובר צה"ל: לפני רגעים אחדים, מטס ההצדעה המשותף של חיל-האוויר הישראלי וה…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/08/דובר-צהל-לפני-רגעים-אחדים-מטס-ההצדעה-המשותף-של-חיל-האוויר.jpg?w=708&ssl=1)
לפני רגעים אחדים, מטס ההצדעה המשותף של חיל-האוויר הישראלי והגרמני "זיכרון לעתיד" עבר ליד מחנה הריכוז "דכאו" ומעל שדה התעופה "פירסטנפלדברוק", לזכר קורבנות השואה ו-11 חללי אולימפיאדת מינכן. "אני זוכר ולא שוכח, ואני מודע לאחריות שמונחת על כתפינו", מפקד חיל-האוויר, אלוף עמיקם נורקין https://t.co/KdmbKhivQx
לפני רגעים אחדים, מטס ההצדעה המשותף של חיל-האוויר הישראלי והגרמני "זיכרון לעתיד" עבר ליד מחנה הריכוז "דכאו" ומעל שדה התעופה "פירסטנפלדברוק", לזכר קורבנות השואה ו-11 חללי אולימפיאדת מינכן. "אני זוכר ולא שוכח, ואני מודע לאחריות שמונחת על כתפינו", מפקד חיל-האוויר, אלוף עמיקם נורקין pic.twitter.com/KdmbKhivQx
— צבא ההגנה לישראל (@idfonline) August 18, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי צבא ההגנה לישראל – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.