הודעות דוברותמבזקים
גנץ: שינינו את המשוואה מול עזה, כבר שלושה חודשי…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/08/גנץ-שינינו-את-המשוואה-מול-עזה-כבר-שלושה-חודשי.jpg?w=708&ssl=1)
שינינו את המשוואה מול עזה, כבר שלושה חודשים שאין פגיעה ביטחונית שנותרת ללא מענה, ואני מתכוון להמשיך: אנחנו יודעים לפגוע לא רק במבנים ומטרות אלא גם במי שפועל מתוכם. https://t.co/JpkFBkdCOe
שינינו את המשוואה מול עזה, כבר שלושה חודשים שאין פגיעה ביטחונית שנותרת ללא מענה, ואני מתכוון להמשיך: אנחנו יודעים לפגוע לא רק במבנים ומטרות אלא גם במי שפועל מתוכם. pic.twitter.com/JpkFBkdCOe
— בני גנץ – Benny Gantz (@gantzbe) August 19, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי בני גנץ – Benny Gantz – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.