הודעות דוברותמבזקים
גנץ: אתמול ראיתי מקרוב כמה אור ונשמה יש בבית ספ…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/09/גנץ-אתמול-ראיתי-מקרוב-כמה-אור-ונשמה-יש-בבית-ספ.jpg?w=708&ssl=1)
אתמול ראיתי מקרוב כמה אור ונשמה יש בבית ספר המכיל בחדרה, שמשלב ילדים עם ובלי צרכים מיוחדים. ההחלטה של שר החינוך, @yoavgallant לפתוח שמונה ביה״ס נוספים – מבורכת ומרחיבה את הלב. דרך מעולה לפתוח את שנת הלימודים. https://t.co/wKKmujERCO
אתמול ראיתי מקרוב כמה אור ונשמה יש בבית ספר המכיל בחדרה, שמשלב ילדים עם ובלי צרכים מיוחדים. ההחלטה של שר החינוך, @yoavgallant לפתוח שמונה ביה״ס נוספים – מבורכת ומרחיבה את הלב. דרך מעולה לפתוח את שנת הלימודים. pic.twitter.com/wKKmujERCO
— בני גנץ – Benny Gantz (@gantzbe) September 2, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי בני גנץ – Benny Gantz – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.