הודעות דוברותמבזקים
גנץ: הבסיס להמשך תהליך קבלת ההחלטות הוא מצבם של…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/09/גנץ-הבסיס-להמשך-תהליך-קבלת-ההחלטות-הוא-מצבם-של.jpg?w=708&ssl=1)
הבסיס להמשך תהליך קבלת ההחלטות הוא מצבם של הצוותים הרפואיים. הגעתי היום למחלקת הקורונה בבית החולים וולפסון לראות את הטיפול בחולים בקצה. הצוותים פועלים בצורה מקצועית ומסורה – ומשרד הביטחון ימשיך לעבוד מסביב לשעון כי לדאוג שהם יעבדו כמה שפחות. https://t.co/d2eZ64Mgsf
הבסיס להמשך תהליך קבלת ההחלטות הוא מצבם של הצוותים הרפואיים. הגעתי היום למחלקת הקורונה בבית החולים וולפסון לראות את הטיפול בחולים בקצה. הצוותים פועלים בצורה מקצועית ומסורה – ומשרד הביטחון ימשיך לעבוד מסביב לשעון כי לדאוג שהם יעבדו כמה שפחות. pic.twitter.com/d2eZ64Mgsf
— בני גנץ – Benny Gantz (@gantzbe) September 8, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי בני גנץ – Benny Gantz – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.