גנץ: אני חוזר עכשיו מסיור באשדוד עם שר התיירות …
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/09/גנץ-אני-חוזר-עכשיו-מסיור-באשדוד-עם-שר-התיירות.jpg?w=708&ssl=1)
אני חוזר עכשיו מסיור באשדוד עם שר התיירות זמיר וראש העיר לסרי. המסר שלי ברור: נגיע לכל מי שיזדקק לעזרה- נעבור עיר-עיר, נעשה בדיקות, נערוך חקירות, נסייע לכל צורך של התושבים בשטח ולא נוותר. משרד הביטחון וצה׳׳ל עומדים לצד הרשויות כדי למגר את המגפה ולהבטיח שהמגבלות לא יהיו לשווא. https://t.co/fBcvMyFgne
אני חוזר עכשיו מסיור באשדוד עם שר התיירות זמיר וראש העיר לסרי. המסר שלי ברור: נגיע לכל מי שיזדקק לעזרה- נעבור עיר-עיר, נעשה בדיקות, נערוך חקירות, נסייע לכל צורך של התושבים בשטח ולא נוותר. משרד הביטחון וצה׳׳ל עומדים לצד הרשויות כדי למגר את המגפה ולהבטיח שהמגבלות לא יהיו לשווא. pic.twitter.com/fBcvMyFgne
— בני גנץ – Benny Gantz (@gantzbe) September 14, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי בני גנץ – Benny Gantz – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.