הודעות דוברותמבזקים
גנץ: מיד לאחר שהורדנו מסדר היום את ההצעה להקים …
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/09/גנץ-מיד-לאחר-שהורדנו-מסדר-היום-את-ההצעה-להקים.jpg?w=708&ssl=1)
מיד לאחר שהורדנו מסדר היום את ההצעה להקים ועדת חקירה לשופטים, יצאתי לדרום וקיימתי הערכת מצב באוגדת עזה יחד עם מפקד הפיקוד ומפקד האוגדה-אם חמאס ימשיך את הירי, התגובות של אמש יהיו רק קצה הקרחון. https://t.co/DBsYsVX57p
מיד לאחר שהורדנו מסדר היום את ההצעה להקים ועדת חקירה לשופטים, יצאתי לדרום וקיימתי הערכת מצב באוגדת עזה יחד עם מפקד הפיקוד ומפקד האוגדה-אם חמאס ימשיך את הירי, התגובות של אמש יהיו רק קצה הקרחון. pic.twitter.com/DBsYsVX57p
— בני גנץ – Benny Gantz (@gantzbe) September 16, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי בני גנץ – Benny Gantz – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.