הודעות דוברותמבזקים
דובר צה"ל: במהלך ביקור בין הכוחות הפרוסים כבר שבועות ארוכים בגזרה, הפתי…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/09/דובר-צהל-במהלך-ביקור-בין-הכוחות-הפרוסים-כבר-שבועות-ארוכים.jpg?w=708&ssl=1)
במהלך ביקור בין הכוחות הפרוסים כבר שבועות ארוכים בגזרה, הפתיע מפקד פיקוד הצפון, אלוף אמיר ברעם, את בנו, שתופס קו עם חבריו ליחידה, וישב איתם לקפה: "תושבי הצפון בשגרה. זה הניצחון האמיתי שלנו – והתפקיד שלנו" https://t.co/LHrPYmbXHv
במהלך ביקור בין הכוחות הפרוסים כבר שבועות ארוכים בגזרה, הפתיע מפקד פיקוד הצפון, אלוף אמיר ברעם, את בנו, שתופס קו עם חבריו ליחידה, וישב איתם לקפה: "תושבי הצפון בשגרה. זה הניצחון האמיתי שלנו – והתפקיד שלנו" pic.twitter.com/LHrPYmbXHv
— צבא ההגנה לישראל (@idfonline) September 21, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי צבא ההגנה לישראל – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.