הודעות דוברותמבזקים
גנץ: שיתוף פעולה בין גופי כמפתח להצלחה. הגעתי …
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/09/גנץ-שיתוף-פעולה-בין-גופי-כמפתח-להצלחה-הגעתי.jpg?w=708&ssl=1)
שיתוף פעולה בין גופי כמפתח להצלחה.
הגעתי הבוקר לבני ברק, שם פיקוד העורף, העירייה ומד״א מפעילים מתחם ״וולק אין״ – בדיקות קורונה לכל מי שרוצה, בלי הפניות ובלי בירוקרטיות. פשוט לבוא ולהיבדק. https://t.co/6VIgfGrumt
שיתוף פעולה בין גופי כמפתח להצלחה.
הגעתי הבוקר לבני ברק, שם פיקוד העורף, העירייה ומד״א מפעילים מתחם ״וולק אין״ – בדיקות קורונה לכל מי שרוצה, בלי הפניות ובלי בירוקרטיות. פשוט לבוא ולהיבדק. pic.twitter.com/6VIgfGrumt— בני גנץ – Benny Gantz (@gantzbe) September 29, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי בני גנץ – Benny Gantz – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.