הודעות דוברותמבזקים
דובר צה"ל: לפני שעה קלה הסתיימה ביקורת בהובלת ראש המטה הכללי, רב-אלוף א…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/09/דובר-צהל-לפני-שעה-קלה-הסתיימה-ביקורת-בהובלת-ראש-המטה.jpg?w=708&ssl=1)
לפני שעה קלה הסתיימה ביקורת בהובלת ראש המטה הכללי, רב-אלוף אביב כוכבי, ובליווי ממלא מקום מבקר צה"ל, תת-אלוף (במיל') עופר שריג בבסיס האימונים של חטיבת "כפיר" שדורג כאחד מעשרת הבסיסים בהם ההתמודדות עם נגיף הקורונה לוקה בחסר.
לכל הפרטים: https://t.co/JZ92VUOtZR https://t.co/skqo5M0jsq
לפני שעה קלה הסתיימה ביקורת בהובלת ראש המטה הכללי, רב-אלוף אביב כוכבי, ובליווי ממלא מקום מבקר צה"ל, תת-אלוף (במיל') עופר שריג בבסיס האימונים של חטיבת "כפיר" שדורג כאחד מעשרת הבסיסים בהם ההתמודדות עם נגיף הקורונה לוקה בחסר.
לכל הפרטים: https://t.co/JZ92VUOtZR pic.twitter.com/skqo5M0jsq
— צבא ההגנה לישראל (@idfonline) September 30, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי צבא ההגנה לישראל – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.