הודעות דוברותמבזקים
גנץ: רפיק, תודה! ראש מועצת דליית אל-כרמל שהפכ…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/10/גנץ-רפיק-תודה-ראש-מועצת-דליית-אל-כרמל-שהפכ.jpg?w=708&ssl=1)
רפיק, תודה!
ראש מועצת דליית אל-כרמל שהפכה מאדומה לירוקה, רפיק חלבי, הודה על הסיוע של מערכת הביטחון ופיקוד העורף במערכה בקורונה. אנו פועלים במעל ל-250 רשויות וערים ונסייע לכל מי שצריך כדי להפוך את ישראל לירוקה.
שבוע טוב לכולם! https://t.co/gl81HxFnFV
רפיק, תודה!
ראש מועצת דליית אל-כרמל שהפכה מאדומה לירוקה, רפיק חלבי, הודה על הסיוע של מערכת הביטחון ופיקוד העורף במערכה בקורונה. אנו פועלים במעל ל-250 רשויות וערים ונסייע לכל מי שצריך כדי להפוך את ישראל לירוקה.
שבוע טוב לכולם! pic.twitter.com/gl81HxFnFV— בני גנץ – Benny Gantz (@gantzbe) October 17, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי בני גנץ – Benny Gantz – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.