צבא וביטחון
טייסת ה-F35 היחידה בצה"ל מונתה לסגנית מפקד הטייסת
היום (חמישי), מונתה סרן ש׳, טייסת האדיר הראשונה בחיל האוויר, לתפקיד סגנית מפקד טייסת ב׳ בטייסת 116 (״אריות הדרום״) טייסת F-35. סרן ש׳ היא האישה היחידה בישראל שמטיסה את מטוס האדיר, ה-F-35 כיום.
סרן ש׳, בת 26, מאיזור המרכז, סיימה את קורס הטיס בדצמבר 2016. שירתה בטייסת 107 (״אבירי הזנב הכתום״) כטייסת F-16, ובהמשך עברה לטוס בטייסת 116, (״אריות הדרום״), טייסת האדיר השנייה שהפכה למבצעית באוגוסט האחרון.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/10/WhatsApp-Image-2020-10-22-at-19.04.03.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/10/צילום-מסך-2020-10-22-ב-20.43.46.png?resize=500%2C411&ssl=1)