מבזקים
שני צעירים נפצעו קל-בינוני בתאונת דרכים בלוד
שני צעירים נפצעו לפני זמן קצר (חמישי) באורח קל-בינוני בתאונת דרכים עם מעורבות שני כלי רכב בשכונת הרכבת בלוד. צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני לשני הפצועים: צעיר בן 21 שנפצע בינוני וצעיר בן 19 שנפצע קל ולאחר מכן הם פונו להמשך טיפול בבית החולים אסף הרופא.
אברהם ארנון חובש באיחוד הצלה שהגיע ראשון לזירה מסר: "מדובר בתאונה עם מעורבות שני כלי רכב. הענקנו סיוע ראשוני לשני הנפגעים שפונו לאחר מכן לבית החולים אסף הרופא בצריפין".
בוחני אגף התנועה של המשטרה חוקרים את נסיבות התאונה.
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/10/WhatsApp-Image-2020-10-22-at-21.30.21.jpeg?resize=500%2C362&ssl=1)