גנץ: מתקדמים שלב בחיסון הקורונה. אני שמח לבשר …
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/10/גנץ-מתקדמים-שלב-בחיסון-הקורונה-אני-שמח-לבשר.jpg?w=708&ssl=1)
מתקדמים שלב בחיסון הקורונה.
אני שמח לבשר שמשרד הביטחון והמכון למחקר ביולוגי קיבלו את אישור משרד הבריאות ויחלו בקרוב את שלב הניסויים הקליניים בבני-אדם בחיסון לקורונה. עד היום יוצרו 25 אלף מנות חיסון ונעשה כל מאמץ כדי שנביא בשורה גדולה בקרוב לאזרחי ישראל ולאנושות כולה. https://t.co/A2xU0TyTOU
מתקדמים שלב בחיסון הקורונה.
אני שמח לבשר שמשרד הביטחון והמכון למחקר ביולוגי קיבלו את אישור משרד הבריאות ויחלו בקרוב את שלב הניסויים הקליניים בבני-אדם בחיסון לקורונה. עד היום יוצרו 25 אלף מנות חיסון ונעשה כל מאמץ כדי שנביא בשורה גדולה בקרוב לאזרחי ישראל ולאנושות כולה. pic.twitter.com/A2xU0TyTOU
— בני גנץ – Benny Gantz (@gantzbe) October 25, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי בני גנץ – Benny Gantz – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.