משפטי/פלילי
שני גברים נעצרו בת"א בחשד לסחר בסמים מסוכנים
המשטרה עצרה אמש (שלישי) שני חשודים, בן 33 מחיפה ו- 41 מאשקלון ,בדירה ברחוב אברבוך בתל אביב כאשר ברשותם חומרים החשודים כסמים מסוכנים בכמויות מסחריות.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/10/WhatsApp-Image-2020-10-28-at-11.50.51-1.jpeg?resize=500%2C339&ssl=1)
בתוך כך נתפסו מעל ל 300 גרם קוקאין, 187 כדורי אקסטזי, מריחואנה, MD ו- 20 בקבוקוני קטמין. בנוסף נתפס כסף מזומן על סך עשרות אלפי שקלים ופריטים המשמשים, על פי החשד, כאמצעים לסחר בסמים.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/10/WhatsApp-Image-2020-10-28-at-11.50.51.jpeg?resize=500%2C426&ssl=1)
שני החשודים יובאו היום בפני בית משפט השלום בתל אביב, שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרם. חקירת המשטרה נמשכת.
ראשית כל הכבוד למשטרה ומרחב תל-אביב שעצרו סוחרי סמים להפצתם לנוער וסיכון חיי אדם ואח' והכל בעבור בצע כסף – העולה מעובדות תמונות תפיסת סמים בכמויות מכאן יש להרשיע את הסוחרים ב-12 שנות מאסר מלא (ללא ברול) וקנס כספי ערך כספי ממכירת הסמים לרבות קנס גופו של העברות המסוכנות נגד כלל הציבור ועל כן הקנס לכול אחד מסוחרי ומפיצי הסמים י צריך 200.000 ש"ח לכל אחד מהסוחרים