מבזקים
רגב: מותר לא להסכים, אבל אין שום מקום לאלימות ובוודאי שלא לרצח
שרת התחבורה והבטיחות בדרכים, מירי רגב כתבה הערב (חמישי) בעמוד הפייסבוק שלה, לציון יום הזיכרון ה-25 לרצח ראש הממשלה יצחק רבין כי "חשוב שנגיד את המובן מאליו: מותר לנו להתווכח ולא להסכים, אבל בסופו של יום, רק הדמוקרטיה היא הדרך להביא לידי ביטוי את קולו של העם."
רגב הוסיפה כי "יש מקום לוויכוחים קשים וגם נוקבים – אבל אין שום מקום לאלימות ובוודאי שלא לרצח. וכפי שאמר רבין ז"ל בעצמו: "אין אנו שוכחים לרגע כי בין שתומכים במהלכים שלנו ובין שמתנגדים להם – כולנו אחים, כולנו יהודים וגורל אחד לכולנו". זה היה נכון אז, וזה נכון גם היום. יהי זכרו ברוך!"
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/10/122975912_3451470041616453_5870869337314614188_n.jpg?resize=500%2C378&ssl=1)