בהמשך לקביעת היועמ"ש לגבי הנושאים בהם ראש הממשלה לא יוכל לעסוק עקב היותו נאשם בפלילים, ראש הממשלה התייחס הערב (חמישי) לדברים והשיב כי הוא מסרב לקבלם ושהקביעה אם מדובר ב"עניין אישי" או לא, זוהי החלטתו כל שר.
עקבו אחרינו
קרא את הבא
31 ביולי 2024
אותר אקדח ומחסניות בחצר בית מגורים במזרח ירושלים
31 ביולי 2024
גוזם בן 40 נפל ונלכד בעץ דקל בזיכרון יעקב, חולץ ופונה במצב בינוני
31 ביולי 2024
מטה המשפחות להחזרת החטופים: יש לנצל את הישגי צה״ל כדי לקדם עסקה
31 ביולי 2024
חשד: צעיר בן 20 מאום אל פאחם דקר את אימו והסתתר בחורשה סמוכה
31 ביולי 2024
תיעוד: פעילות צה"ל במרכז רצועת עזה ובמרחב רפיח
כתבות נוספות שיעניינו אותך
ראש הממשלה מסרב להסכים להגבלות שחלות עליו בגלל הליכי המשפט נגדו בגין האשמות כבדות בסוגיות פליליות. האבסורד הוא שהחוק במדינה מאפשר לנאשם ביבירות פליליות לכהן בתפקיד ציבורי ואינו מחייב לפחות יציאה לנבצרות. בושה וחרפה שלכך הובילו המחוקקים הלוא הם חברי הכנסת. בושה וחרפה שהמושגים נורמות התנהגות ומוסר נעלמו מהשיח הציבורי וקיים רק המושג ״נאשם לכאורה״ ועד שלא הוכח אחרת הוא זכאי. לא כל מעשה שאינו פשע או עבירה על החוק הוא מעשה מוסרי. אנשי ציבור חייבים להבחן קודם כלבאמות מידה מוסריות ולא בכלי שפיטה חוקתיים.