מבזקים
ירושלים: עומסי תנועה בכביש 1 ממנהרת צה"ל לכיוון צפון
ממשטרת ירושלים נמסר כי בשעה זו (ראשון) נרשמים עומסי תנועה בכביש 1 ממנהרת צה"ל לכיוון צפון עד עוזי נרקיס. שוטרים נמצאים במקום ומסייעים בהזרמת התנועה. מומלץ לנהגים לבחור בדרכים חלופיות.
ממשטרת ירושלים נמסר כי בשעה זו (ראשון) נרשמים עומסי תנועה בכביש 1 ממנהרת צה"ל לכיוון צפון עד עוזי נרקיס. שוטרים נמצאים במקום ומסייעים בהזרמת התנועה. מומלץ לנהגים לבחור בדרכים חלופיות.