מבזקים
יו"ר הקואליציה זוהר: אכריז על ח״כ יפעת שאשא ביטון כפורשת
יו"ר הקואליציה מיקי זוהר כתב לפני זמן קצר (שלישי) בחשבון הטוויטר: "אכריז על ח״כ יפעת שאשא ביטון כפורשת. בעצם החלטתה לרוץ ברשימה אחרת היא איבדה את זכותה לייצג את סיעת הליכוד בכנסת."
יו"ר הקואליציה מיקי זוהר כתב לפני זמן קצר (שלישי) בחשבון הטוויטר: "אכריז על ח״כ יפעת שאשא ביטון כפורשת. בעצם החלטתה לרוץ ברשימה אחרת היא איבדה את זכותה לייצג את סיעת הליכוד בכנסת."