הודעות דוברותמבזקים
נתניהו: במוצאי שבת אקבל את החיסון לקורונה. ביקשתי להיות המ…
במוצאי שבת אקבל את החיסון לקורונה. ביקשתי להיות המחוסן הראשון כדי לשמש דוגמה ולשכנע אתכם שצריך להתחסן. עד סוף ינואר נביא לישראל מיליוני חיסונים. עבדתי קשה מאוד כדי להביא אותם ואני מבקש מכם – תשתמשו בהם!
במוצאי שבת אקבל את החיסון לקורונה. ביקשתי להיות המחוסן הראשון כדי לשמש דוגמה ולשכנע אתכם שצריך להתחסן. עד סוף ינואר נביא לישראל מיליוני חיסונים. עבדתי קשה מאוד כדי להביא אותם ואני מבקש מכם – תשתמשו בהם!
— Benjamin Netanyahu (@netanyahu) December 16, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי Benjamin Netanyahu – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.