תאונות עבודה
גבר נפל מגובה בעת תיקון מזגן בנתניה, מצבו בינוני
גבר בן 35 נפל מגובה תוך כדי תיקון מזגן לפני זמן קצר (רביעי) ברחוב אימבר בנתניה. חובשים ופראמדיקים של מד"א ביחד עם כונני ארגון ההצלה העניקו סיוע ראשוני ופינו אותו לבית החולים לניאדו במצב בינוני עם חבלות בגפיים.
חזקי רייך חובש באיחוד הצלה מסר: "לדברי בני המשפחה הוא נפל מקומה 3 (על משטח דשא) תוך כדי תיקון מזגן. הענקנו לו סיוע ראשוני לאחר שנחבל בגפיו. לאחר מכן הוא פונה למרכז הרפואי לניאדו".
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/01/WhatsApp-Image-2021-01-06-at-22.13.45.jpeg?resize=237%2C500&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/01/WhatsApp-Image-2021-01-06-at-22.13.17.jpeg?resize=500%2C237&ssl=1)