מבזקים
כביש 6 מחלף עירון לכיוון דרום נחסם לתנועה
אגף התנועה של המשטרה עדכן לפני זמן קצר (ראשון) כי כביש 6 מחלף עירון לדרום נחסם לתנועה בעקבות תאונה מטופלת. שוטרים נמצאים במקום ומכווינים את התנועה. נהגים מתבקשים לפנות לדרכים חלופיות דרך כביש 65.
אגף התנועה של המשטרה עדכן לפני זמן קצר (ראשון) כי כביש 6 מחלף עירון לדרום נחסם לתנועה בעקבות תאונה מטופלת. שוטרים נמצאים במקום ומכווינים את התנועה. נהגים מתבקשים לפנות לדרכים חלופיות דרך כביש 65.