חדשות הארץ
שחקני ויוצרי התיאטרון הלאומי הבימה התחסנו בבי"ח בלינסון
בבית חולים בילינסון מקבוצת כללית חיסנו היום (שני) חיסון שני, את שחקני ויוצרי התיאטרון הלאומי הבימה: ליא קניג, גילה אלמגור, צדי צרפתי , דב רייזר, ניצה שאול, חני נחמיאס ומנהל התיאטרון נעם סמל.
ד"ר איתן וירטהיים מנהל רבין- בילינסון אמר כי "למרות המלחמה שלנו בכל החזיתות בקורונה- חיסונים , מאושפזים ומחלימים אנחנו נחושים לחזור לשיגרה ומסתכלים קדימה. היום שחקני הבימה חוסנו בבילינסון בפעם השניה, אנחנו מקווים שבאביב נתארח בתיאטרון הבימה בלי המסכות שלנו ועם המסכות שלהם.״
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/01/WhatsApp-Image-2021-01-11-at-21.00.35.jpeg?resize=500%2C330&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/01/צילום-מסך-2021-01-11-ב-21.19.23.png?resize=441%2C420&ssl=1)