משפטי/פלילי
תושב בית שמש עוכב במחסום – ונמצא כי נהג תחת השפעת אלכוהול
במהלך פעילות מחסומים לאכיפה ופיקוח אחר הנחיות והגבלות הקורונה, נהג רכב עוכב היום (שני) לבדיקה במחסום המוצב על כביש 1 מחלף חמד. בעקבות ריח חזק של אלכוהול הנידף מתוך רכבו, נערכה בדיקת ינשוף ונמצא כי החשוד, תושב בית שמש בן ה-45, נוהג בהשפעת אלכוהול בכמות 983 מ"ג (פי 4 מהמותר). כאמור, הנ"ל קיבל הזמנה לבימ"ש לשיפוט מהיר, לאחר שרישיון הנהיגה שלו נפסל לאלתר למשך 30 ימים ורכבו הושבת ונגרר מהמקום.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/01/WhatsApp-Image-2021-01-25-at-17.43.59.jpeg?resize=500%2C281&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/01/WhatsApp-Image-2021-01-25-at-17.43.59-1.jpeg?resize=500%2C370&ssl=1)