חדשות הארץ
גובה מפלס אגם הכנרת עומד על 209.7- מטרים, עלייה של 1 ס"מ מאתמול
איגוד ערים כינרת עדכן היום (רביעי) כי גובה מפלס האגם עומד על 209.7- מטרים, עלייה של 1 ס"מ מאתמול. חסרים 0.9 מטרים לקו האדום העליון, המפלס גבוה ב 3.3 מטרים מהקו האדום התחתון.
שביל סובב כינרת (בתצלום למטה), מקיף ב- 85% את כלל חופי הכינרת, ומטופל לאורך השנה- בימי שגרה ללא סגר- על ידי מתנדבים ותלמידים שאימצו את השביל ודואגים לפלס, לעשב ולנקות אותו. השביל פתוח ללא תמורה למטיילים וממתין לעם ישראל, כמו הכינרת, בסיום הסגר.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/01/WhatsApp-Image-2021-01-27-at-15.04.56.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)