חדשות הארץ
יו״ר התנועה לאיכות השלטון: ״אופטימיים לגבי עתירת הצוללות״
יו״ר התנועה לאיכות השלטון, עו״ד אליעד שרגא, נאם הערב (שבת) בהפגנה בקיסריה וסיפר על הדיון שהתקיים השבוע בבג״ץ הצוללות: ״השופטים היו מאוד קשובים והכירו את החומר על בוריו – מה שנתן תחושה טובה. אני לא נביא אבל מאוד מקווה שלאור השאלות הקשות ששאלו השופטים את המדינה – נקבל צווים על תנאי. עוד הוכח השבוע שנתניהו קיבל מתנה אסורה מבן דודו – גם היועמ״ש הבין זאת לבסוף. המתת שנתניהו קיבל בפרשת הצוללות הוא מתת מתמשך. הוא קיבל סכום שקרוב ל-25 מיליון שקל, והיועץ המשפטי לממשלה לא רואה את המתנה. לא להאמין. אני מאוד מקווה שהשופטים ראו את התמורה ושנוכל לחגוג בשבוע הבא צווים על תנאי בפרשת המניות והצוללות״.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/01/WhatsApp-Image-2021-01-30-at-21.14.16.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)