הודעות דוברותמבזקים
דובר צה"ל: בהמשך לדיווח הראשוני, מחבל חמוש בשלושה סכינים המחוברים למקל …
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/01/דובר-צהל-בהמשך-לדיווח-הראשוני-מחבל-חמוש-בשלושה-סכינים-המחוברים.jpg?w=708&ssl=1)
בהמשך לדיווח הראשוני, מחבל חמוש בשלושה סכינים המחוברים למקל הגיע לצומת גוש עציון, וניסה לדקור לוחמי צה"ל שפעלו במרחב. לוחם צה"ל הגיב בירי וניטרל את המחבל. אין נפגעים לכוחותינו >>> https://t.co/SOJ5udQk41
בהמשך לדיווח הראשוני, מחבל חמוש בשלושה סכינים המחוברים למקל הגיע לצומת גוש עציון, וניסה לדקור לוחמי צה"ל שפעלו במרחב. לוחם צה"ל הגיב בירי וניטרל את המחבל. אין נפגעים לכוחותינו >>> pic.twitter.com/SOJ5udQk41
— צבא ההגנה לישראל (@idfonline) January 31, 2021
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי צבא ההגנה לישראל – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.