הודעות דוברותמבזקים
גנץ: נפגשתי הבוקר עם ארגוני המאבק באלימות כלפיי…
נפגשתי הבוקר עם ארגוני המאבק באלימות כלפיי נשים, האלימות במשפחה היא מגיפה בתוך מגיפה. ואני מתכוון להגביר את המלחמה בה, לקדם את החוק לפיקוח אלקטרוני על חשודים באלימות במשפחה ושורה נוספת של יוזמות בנושא. זו אחריותנו מול המשפחות, מול הקורבנות וכדי למנוע את הרצח הבא.
נפגשתי הבוקר עם ארגוני המאבק באלימות כלפיי נשים, האלימות במשפחה היא מגיפה בתוך מגיפה. ואני מתכוון להגביר את המלחמה בה, לקדם את החוק לפיקוח אלקטרוני על חשודים באלימות במשפחה ושורה נוספת של יוזמות בנושא. זו אחריותנו מול המשפחות, מול הקורבנות וכדי למנוע את הרצח הבא.
— בני גנץ – Benny Gantz (@gantzbe) February 10, 2021
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי בני גנץ – Benny Gantz – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.