נתניהו: אני מסיים פגישה עם ארגון נכי צה״ל – גיבורים וגיבור…
![](https://i0.wp.com/pbs.twimg.com/media/Et9G7v6WYAErL-w.jpg?w=708&ssl=1)
אני מסיים פגישה עם ארגון נכי צה״ל – גיבורים וגיבורות שהקריבו רבות למען המדינה שלנו ולמען החיים של כולנו. כולנו חייבים להם חוב ענק. הודעתי להם שאני מבקש להעביר את הטיפול בנכי צה״ל ואת התקציבים בנושא לטיפולו של משרד ראש הממשלה ובמקביל אנחנו נעביר את התקציבים לבית הלוחם מיידית. https://t.co/UI4kjyUamn
אני מסיים פגישה עם ארגון נכי צה״ל – גיבורים וגיבורות שהקריבו רבות למען המדינה שלנו ולמען החיים של כולנו. כולנו חייבים להם חוב ענק. הודעתי להם שאני מבקש להעביר את הטיפול בנכי צה״ל ואת התקציבים בנושא לטיפולו של משרד ראש הממשלה ובמקביל אנחנו נעביר את התקציבים לבית הלוחם מיידית. pic.twitter.com/UI4kjyUamn
— Benjamin Netanyahu (@netanyahu) February 11, 2021
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי Benjamin Netanyahu – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.