חדשות הארץ
מטיילים רבים התחסנו בקרוואן חיסוני קורונה של מד"א ביער שוקדה
עשרות אלפי מטיילים ניצלו את מזג האוויר הנעים בסוף השבוע הראשון שלאחר הסגר הממושך והגיעו היום (שבת) להנות מפריחת הכלניות בדרום.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/02/חיסוני-קורונה-בקרוואן-החיסונים-של-מדא-ביער-שוקדה-דרום-אדום-צילום-דוברות-מדא-13.2.21-1.jpg?resize=500%2C225&ssl=1)
במטרה להעלות את המודעות ולעודד את ציבור הרחב להתחסן כנגד נגיף הקורונה, הציב מד"א ביער שוקדה קרוואן חיסונים מיוחד בו התחסנו היום עשרות רבות של מטיילים שבאו להנות מהטבע.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/02/חיסוני-קורונה-בקרוואן-החיסונים-של-מדא-ביער-שוקדה-דרום-אדום-צילום-דוברות-מדא-13.2.21-3.jpg?resize=500%2C225&ssl=1)
מנכ"ל מד"א, אלי בין, אמר: "פעלנו להנגשת החיסונים עבור המבקרים הרבים בטבע במסגרת אירועי דרום אדום. כך אפשרנו לציבור להתחסן תוך הנאה ממזג אוויר נפלא ופריחה מרהיבה. אני קורא לציבור להמשיך ולהתחסן בכל זמן ובכל מקום שמתאפשר לו. מד"א ימשיך לעמוד בחזית המאבק בנגיף הקורונה במסגרת מבצע החיסונים הלאומי ובתקווה שבקרוב נוכל לחזור לשגרה מלאה".