הודעות דוברותמבזקים
גנץ: כמה דברים שאמרתי היום, למסיימי קורס הקציני…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/02/גנץ-כמה-דברים-שאמרתי-היום-למסיימי-קורס-הקציני.jpg?w=708&ssl=1)
כמה דברים שאמרתי היום, למסיימי קורס הקצינים בבה"ד 1: משימתנו העיקרית היא ביטחונית. איראן היא קודם כל בעיה של העולם ושל האזור, אבל בהחלט גם איום על ישראל. לכן עלינו לעבוד יחד עם שותפינו. יחד עם ארצות הברית, עם מדינות אירופה. עם השותפות החדשות במזרח התיכון. https://t.co/1hiHH0vrYf
כמה דברים שאמרתי היום, למסיימי קורס הקצינים בבה"ד 1: משימתנו העיקרית היא ביטחונית. איראן היא קודם כל בעיה של העולם ושל האזור, אבל בהחלט גם איום על ישראל. לכן עלינו לעבוד יחד עם שותפינו. יחד עם ארצות הברית, עם מדינות אירופה. עם השותפות החדשות במזרח התיכון. pic.twitter.com/1hiHH0vrYf
— בני גנץ – Benny Gantz (@gantzbe) February 24, 2021
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי בני גנץ – Benny Gantz – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.