שר הבריאות לצד המתחסנת ה- 5 מיליון: "אם יישמרו ההנחיות נוכל לחגוג את פסח יחד"
ראש הממשלה בנימין נתניהו, שר הבריאות יולי (יואל) אדלשטיין ובכירי קופות החולים ציינו היום (שני) את אירוע המתחסנת ה- 5 מיליון בתל אביב. המתחסנת, ג'נט לביא אזולאי, בת 34, נמצאת בהיריון וביקשה לבוא להתחסן.
שר הבריאות אמר: "נעים מאוד לפעמים לטעות. לפני כמה שבועות כשמישהו אמר במשרד: 'את זה נעשה כשנגיע ל 5 מיליון מתחסנים', אמרתי: 'שווייה שווייה, אני לא בטוח שנגיע ל 5 מיליון מתחסנים'. והנה, זאת הזדמנות לומר כל הכבוד לאזרחי ישראל שהגיעו 5 מיליון להתחסן. בזכות החיסונים האלה אנחנו יכולים לפתוח כמעט את הכל: הכלכלה, התרבות, ספורט, פנאי, תיירות. המשך פתיחת המשק תלוי רק בנו: תלוי בעוד כמה מאות אלפים שיגיעו להתחסן ובשמירה על ההנחיות – מסכה, ריחוק ושמירה על כללי התו הירוק. אם כך ננהג נוכל לשמוח יחד גם בפסח ונמשיך לחיות את החיים שלנו, בזכות החיסונים, המתחסנים, הצוותים הרפואיים המצוינים שלנו".
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/03/WhatsApp-Image-2021-03-08-at-13.18.00.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)