הודעות דוברותמבזקים
נתניהו: בעוד שבועיים אתם תחליטו מי ישב בתא הטייס של מדינת …
![](https://i0.wp.com/pbs.twimg.com/ext_tw_video_thumb/1369004584874741775/pu/img/yKfdtIJWym34oOS_.jpg?w=708&ssl=1)
בעוד שבועיים אתם תחליטו מי ישב בתא הטייס של מדינת ישראל ויזניק את הכלכלה שלנו אחרי הקורונה — אני, שכבר חילצתי את ישראל משני משברים כלכליים, או יאיר לפיד? https://t.co/7hc6o8Obwr
בעוד שבועיים אתם תחליטו מי ישב בתא הטייס של מדינת ישראל ויזניק את הכלכלה שלנו אחרי הקורונה — אני, שכבר חילצתי את ישראל משני משברים כלכליים, או יאיר לפיד? pic.twitter.com/7hc6o8Obwr
— Benjamin Netanyahu (@netanyahu) March 8, 2021
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי Benjamin Netanyahu – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.