הודעות דוברותמבזקים
נתניהו: שמחתי לפגוש היום את ירון צדקיהו, חבר ועד סוחרי שוק…
![](https://i0.wp.com/pbs.twimg.com/ext_tw_video_thumb/1369561203190693889/pu/img/PJmXBYVeSblx1FhT.jpg?w=708&ssl=1)
שמחתי לפגוש היום את ירון צדקיהו, חבר ועד סוחרי שוק מחנה יהודה, שמביע יחד עם חבריו תמיכה בליכוד. רק הצבעה לליכוד תביא ממשלת ימין יציבה שתסייע לעצמאים, לבעלי העסקים – לכל אזרחי ישראל. https://t.co/4Qj5jFoeaO
שמחתי לפגוש היום את ירון צדקיהו, חבר ועד סוחרי שוק מחנה יהודה, שמביע יחד עם חבריו תמיכה בליכוד. רק הצבעה לליכוד תביא ממשלת ימין יציבה שתסייע לעצמאים, לבעלי העסקים – לכל אזרחי ישראל. pic.twitter.com/4Qj5jFoeaO
— Benjamin Netanyahu (@netanyahu) March 10, 2021
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי Benjamin Netanyahu – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.