חדשות חוץ
שגריר ישראל בארה״ב ובאו״ם הצביע בקלפי שבשגרירות ישראל בוושינגטון
שגריר ישראל בארה״ב ובאו״ם, גלעד ארדן, הצביע לפני זמן קצר (חמישי) בקלפי שבשגרירות ישראל בוושינגטון. השגריר ארדן אמר: ״אני נרגש להצביע לראשונה בחיי מחוץ לגבולות מדינת ישראל והפעם כשגריר ישראל בארה״ב ובאו״ם. זה מרגש במיוחד להצביע בבירתה של בת הברית החשובה ביותר של ישראל.״
עוד הוסיף ארדן: ״אינני יכול לומר למי הצבעתי אבל רק אגיד שאני חושב שמדינת ישראל נמצאת במצב מצוין ובהתאם לכך מימשתי את זכותי הדמוקרטית.״
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/03/WhatsApp-Image-2021-03-11-at-19.34.36.jpeg?resize=375%2C500&ssl=1)