הודעות דוברותמבזקים
גנץ: תודה רבה מעומק הלב לראשי המטות ולפעילים הר…
תודה רבה מעומק הלב לראשי המטות ולפעילים הרבים שלנו שהגיעו הערב לכנס ברמת השרון. נמשיך לעבוד קשה כדי שכחול לבן תהיה חזקה גם בכנסת הבאה כדי לוודא שמזימת אפריל לא תצא לפועל. https://t.co/ZbPC5yvssx
תודה רבה מעומק הלב לראשי המטות ולפעילים הרבים שלנו שהגיעו הערב לכנס ברמת השרון. נמשיך לעבוד קשה כדי שכחול לבן תהיה חזקה גם בכנסת הבאה כדי לוודא שמזימת אפריל לא תצא לפועל. pic.twitter.com/ZbPC5yvssx
— בני גנץ – Benny Gantz (@gantzbe) March 17, 2021
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי בני גנץ – Benny Gantz – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.