פוליטי / מדיני
לפיד: בסוף הכול מתנקז לשתי אפשרויות – יש עתיד גדולה או ממשלה של חושך
יו"ר יש עתיד, ח"כ יאיר לפיד אמר הבוקר (שלישי) בפתח הקלפי בו הצביע: "בסוף הכול מתנקז לשתי אפשרויות, ושתי אפשרויות בלבד – או יש עתיד גדולה או ממשלה של חושך. זה רגע האמת של מדינת ישראל ובסוף הכול מתנקז לשתי אפשרויות, ושתי אפשרויות בלבד – או יש עתיד גדולה או ממשלה של חושך, גזענות והומופוביה שתיקח את הכסף של אנשים עובדים ותעביר אותו לאנשים שלא עובדים. שלא תעבוד בשביל הציבור האמיתי שמחזיק את המדינה הזאת בחיים – האנשים שעובדים, משלמים מיסים , משרתים בצבא. שתי אפשרויות – יש עתיד גדולה או ממשלה של חושך וגזענות."
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/03/WhatsApp-Image-2021-03-23-at-11.12.13-2.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/03/WhatsApp-Image-2021-03-23-at-11.12.13-1.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/03/WhatsApp-Image-2021-03-23-at-11.12.13.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
צילום: תום גת