חדשות הארץ
פייזר: החיסון נגד נגיף הקורונה אפקטיבי ב- 100% בקרב גילאי 12- 15
חברת פייזר הודיעה היום (רביעי) כי לאחר ניסוי קליני רחב היקף עולה כי החיסון נגד נגיף הקורונה שפיתחה אפקטיבי ויעיל ב- 100% בקרב בני נוער בגילאי 12- 15. החברה תבקש ממנהל המזון והתרופות האמריקאי את האישור בשבועות הקרובים על מנת לחסן את קבוצת הגיל הזו כבר בשבועות הקרובים.
שר הבריאות יולי (יואל) אדלשטיין, הגיב: "הודעת פייזר היא בשורה נהדרת לאזרחי ישראל. אין דבר מתבקש יותר כעת מאישור מהיר של רכש חיסונים נוסף, כדי שנוכל להיות ערוכים לחיסונים מיד עם אישור ה FDA".
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/03/doctor-holding-coronavirus-vaccine-recipient-with-copy-space_23-2148755587.jpg?resize=500%2C245&ssl=1)