שני בני אדם כבני 20 נפגעו לפני זמן קצר (רביעי) בתאונת דרכים בין שני כלי רכב פרטיים כשאחד מהם התהפך בכביש 5 ממחלף ירקון לקסם. חובשים ופראמדיקים של מד"א ביחד עם כונני ארגון הצלה העניקו להם טיפול ראשוני והם פונו להמשך טיפול בבית החולים במצב בינוני עם חבלות בגופם.
צילום: דוברות איחוד הצלהצילום: דוברות איחוד הצלהצילום: תיעוד מבצעי איחוד הצלהצילום: תיעוד מבצעי איחוד הצלהצילום: תיעוד מבצעי איחוד הצלהצילום: תיעוד מבצעי איחוד הצלה