כ- 150 אלף מטיילים פקדו השבת את הגנים הלאומיים ושמורות הטבע. מרשות הטבע והגנים נמסר כי בין האתרים הבולטים היו: ירקון תל אפק, עין גדי וקיסריה, בניאס וחורשת אל.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/04/WhatsApp-Image-2021-04-17-at-12.07.37-1.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/04/WhatsApp-Image-2021-04-17-at-12.07.37.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/04/WhatsApp-Image-2021-04-17-at-12.07.36.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
גן לאומי ירקון תל אפק. צילום: שלומית שביט, רשות הטבע והגנים
כ- 150 אלף מטיילים פקדו השבת את הגנים הלאומיים ושמורות הטבע. מרשות הטבע והגנים נמסר כי בין האתרים הבולטים היו: ירקון תל אפק, עין גדי וקיסריה, בניאס וחורשת אל.
גן לאומי ירקון תל אפק. צילום: שלומית שביט, רשות הטבע והגנים