"סובב ישראל": 350 אופנוענים במסע של 1400 ק"מ לאורך המדינה נערך היום
תיירות מועצה אזורית הערבה התיכונה ארחה היום (שישי) את "סובב ישראל"- 350 אופנוענים במסע של 1400 ק"מ לאורך המדינה, לחיזוק התיירות בישראל. האופנוענים נהנו משתייה וכיבוד במרכז המבקרים "ויידור' בחצבה, בערבה התיכונה, צפו בסרטון על החיים וההתיישבות בערבה, ושמעו מתושבי המקום על חקלאות ההיי טק המתקדמת, דווקא בתנאי המדבר. יוזמת מסע האופנועים ע"י אילן פיטוסי, מנהל קבוצת צ'יף ריידרס אשר הגה את הרעיון להעלות לתודעה את ענף התיירות בארץ שספג מכה אנושה בשנה האחרונה בעקבות נגיף הקורונה. במסע השתתפו גם רוכבים ממועדונים- רוכבים חוויה, המכשפות, גולדווינג אספנות, ממוטוטורס, וקבוצת הנועזים.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/04/WhatsApp-Image-2021-04-23-at-14.48.43.jpeg?resize=500%2C374&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/04/WhatsApp-Image-2021-04-23-at-14.48.42.jpeg?resize=500%2C374&ssl=1)
המסע יצא מראש הנקרה, לברכת רם, חופי הכינרת, ועל כביש 90 לים המלח, מנחת המטוסים למרגלות המצדה, עתה מבלים בערבה התיכונה ובהמשך ירכבו עד לאילת. ביום האחרון ייסעו למסוף טאבה, לנקודה הדרומית ביותר של ארץ ישראל ומשם יעלו מעלה על כביש 12 לנאות סמדר, משאבי שדה ומערבה לנקודותיה המערביות ביותר של הארץ ומשם חזרה למרכז הארץ.
צילום וידיאו-נדב אילון הערבה התיכונה
תודה על האירוח ורוחב הלב