סגן הרמטכ״ל לשעבר ח״כ יאיר גולן אמר לפני זמן קצר (ראשון) בעקבות הפיגוע בצומת תפוח: ״נתפלל להחלמת פצועי הפיגוע הקשה היום בצומת תפוח. את החוליה חייבים ללכוד מהר ככל האפשר, ואני משוכנע שצה"ל והשב"כ יעשו היטב את מלאכתם. באיו"ש חייבים ליצור מציאות של היפרדות, ולשים קץ למעגל הדמים.״
עקבו אחרינו
קרא את הבא
15 באוגוסט 2024
נבחרת הנוער של ישראל בכדוריד העפילה לאליפות אירופה
15 באוגוסט 2024
נתניהו על הפרעות בג'ית: " האחראים לכל מעשה עבירה ייתפסו ויועמדו לדין"
15 באוגוסט 2024
כוחות הביטחון עצרו אזרח ישראלי נעצר בעקבות הפרעות בג'ית
15 באוגוסט 2024
הרצוג על הפרעות בשומרון: "על גורמי אכיפת החוק לפעול באופן מיידי כנגד התופעה החמורה הזו"
15 באוגוסט 2024
רוכב אופנוע בן 30 נפצע בינוני בתאונת דרכים בירושלים
כתבות נוספות שיעניינו אותך
יאיר גולן בתגובה מאוזנת. רבים, בלי קשר לזהות הפוליטית, מוכנים למהלך שכזה. הסקרים שנעשו בסוגיה זו מצביעים על רוב מוחלט של כ 60%-70% מהמצביעים בישראל מוכנים לוותר על חלומות ולהתייצב על גבולות שאינם כוללים את רוב ערביי הגדה המערבית (יהודה ושומרון). צריך לקום מנהיג אמיץ שיוביל מהלך כזה. עשינו את זה בלבנון, עשינו את זה בעזה, ואחרי כל הביקורות וכל ההשתלחויות הפוליטיות נשארה עובדה אחת בלתי מעורערת: אף אחד לא מציע לחזור למקומות האלה. זה גם מה שיקרה כאשר יוחלט על יצירת גבולות קבע והשארת יתרת שטחי יהודה ושומרון לשליטת הערבים. מעמדה זו יהיה קל בהרבה לנקוט בפעולות מגוונות למניעת הפרת הגבול אם תהיה כזו