ח״כ רם שפע, יו״ר סיעת העבודה בכנסת, כתב לפני זמן קצר (שלישי) בחשבון הטוויטר שלו: ״בעוד דקות אחדות הקרקס הנודד של מיקי זוהר עולה שוב לכנסת. מי שמחפש מופע ציני על חשבון הציבור מוזמן להצטרף, מי שמחפש עשייה מהותית למען הציבור שימשיך הלאה בחייו."
עקבו אחרינו
קרא את הבא
17 ביולי 2024
שיבושים ברכבת הקלה בירושלים עקב תאונת דרכים על המסילה
17 ביולי 2024
טרומית: זכויות במקרקעין לחיילים בני מיעוטים שלא סיימו את שירותם
17 ביולי 2024
גבר בן 40 נפצע באירוע אלימות בנצרת ופונה במצב קשה
17 ביולי 2024
אושרה הצעת חוק אומנה; ח"כ טור-פז: אנחנו פותרים פה עוול
17 ביולי 2024
הלילה בחצות המפכ"ל שבתאי מסיים את תפקידו, ניצב פלד ישמש ממלא מקום
כתבות נוספות שיעניינו אותך
מיקי זוהר זה לא קרקס נודד, זו טרגדיה שהפכה לאחרונה לאלמנט קבוע ומתמשך בחיי היום יום של מדינת ישראל. שחיתות הפכה לנורמה. עבירה על החוק היא מעשה גבורה והשתלחות בבתי המשפט ושומרי החוק בישראל הפכה לספורט לאומי. מיקי זוהר ראוי, על קידומם של כל הנושאים שהוזכרו, להדליק מדורה גדולה ולזרוק לתוכה כל נורמה של מוסר ודרך ארץ. יקום ויעלה וידליק משואה לשנאה, לפירוד, להזנחה ולבושת עם ישראל.