מבזקים
צעיר בן 21 נפצע באורח בינוני כשהחליק מגובה במושב דלתון
צעיר בן 21 נפצע לפני זמן קצר (שישי) כשהחליק ונפל מגובה 3 מטר במושב דלתון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו סיוע ראשוני ופינו אותו למרכז הרפואי זיו בצפת כשמצבו מוגדר בינוני.
אורלי עזרא חובשת באיחוד הצלה סיפרה: "מדובר בצעיר שהחליק ממפלס למפלס במתחם מגורים בסמוך לבריכה. הענקתי לו סיוע ראשוני בזירה בסיוע חובשים נוספים ולאחר מכן הוא פונה למרכז הרפואי זיו בצפת כשבשלב זה מצבו מוגדר בינוני".