צה"ל והשב"כ מסרו לפני זמן קצר (שלישי) כי ראש היחידה הרקטית של הג'יהאד האיסלאמי חוסל ברצועת עזה.
עקבו אחרינו
קרא את הבא
6 באוגוסט 2024
פיקוד המרכז של צבא ארה"ב: השמדנו כלי טיס ו-2 טילים של החות'ים
6 באוגוסט 2024
ליברמן: כל מל"שב שלא התייצב בלשכת הגיוס חייב להיות מוכרז כעריק
6 באוגוסט 2024
הוארך מעצרם של 5 החיילים החשודים התעללות בעציר בשדה תימן
6 באוגוסט 2024
השר כ"ץ: מינוי של סינוואר למחליפו של הנייה – עוד סיבה לחיסולו
6 באוגוסט 2024
רוכב אופנוע בן 46 נפצע באורח קשה בכביש 20 סמוך למחלף משה דיין
כתבות נוספות שיעניינו אותך
ראש היחידה הרקטית של הג’יהאד האיסלמי בעזה ז״ל! צעד חשוב בכיוון הנכון. לא זה הזמן להפסיק ולא הזמן למשא ומתן. יש לגבות מחיר שיגדיר את התגובה בצורה ברורה וחד משמעית ״בעל הבית השתגע״. לא צריך מידתיות. מי שפותח במערכה שיקח בחשבון בפעם הבאה שאין כללים של ״פייר פליי ומידתיות״ כשמישהו מחליט להרוג אותי. זה הזמן המתאים לקבוע מחיר ברור שאותו יהססו לשלם בהמשך אותם מנהיגי חמאס שמחופרים בעומק המנהרות וידו של צהל וכוחות הביטחון לא תשיג אותם בסיבוב הזה. צריך להיות להם ברור שהחשבון איתם נשאר פתוח והוא יסגר ברגע שיוציאו את אפם מתוך המנהרה. במקביל זה הזמן לגבש ולהציג את פתרון הקבע לגדה ולרצועה ולרפד את הפתרון בנדיבות הלב של המנצח.